3. Wspomnienia

by - 9:31:00 PM

Hej witajcie , W piękną jesienną noc ! 
      Ostatnio post był praktyczni cały napakowany jedzeniem , więc dziś post z typu " poznajcie mnie " :) 

      Jak wiecie mam parę swoich mniejszych czy większych pasji , zaczynających się od przesiadywania w kuchni , spędzania godzin na czytaniu książek i lubię zdjęcia ,Już kiedyś pisałam że uczyłam się fotografii , lecz zrezygnowałam ze szkoły żeby przyjechać do Londynu :) I właśnie dzisiejszy post będzie o zdjęciach ! :) A dokładnie o tym że tradycyjne zdjęcia na papierze są u mnie podstawa , " doklejając " dziś strony w albumie postanowiłam że wam pokaże jak to u mnie wygląda! 
      Dla mnie osobiście zdjęcia na papierze mają swój klimat , mają wspomnienia , nie muszę przeszukiwać dysku na komputerze żeby wrócić wspomnieniem do danego dnia :) 

No to zaczynajmy , zrobiłam wam parę zdjęć stron w albumie :) Mój ulubiony aparat , kochany , ukochany , najlepszy pod słońcem :) 
Oczywiście nie robię im zdjęci jedzenia , do cykania fotek jedzenia służy telefon :) Raczej służy na wyjazdu czy do zdjęci robionych na zewnątrz :) 
Na dzień dzisiejszy dużo albumów nie mam , ponieważ mam tylko zdjęcia od kiedy zamieszkaliśmy z Dastinem razem , wtedy postanowiłam założyć jeden album tylko nasz ( duży ) i drugi album na zdjęcia wyjazdowe :) 

Na dzień dzisiejszy mały jest pełny , są w nim zdjęcia z wyjazdów do Polski :) Przed świętami muszę kupić drugi ! 

A jak wygląda duży ? 
Tu jest troszkę więcej zabawy :) Dzisiejsza strona , z moich minionych 22 urodzin :) 
Zdjęci oczywiście jest o wiele więcej , ale wybieram zawsze tylko parę :) 
W przyszłym miesiącu Dastin obchodzi swoje 24 urodziny więc na pewno jego strona się pojawi ! 


Po prawej stronie dostaliśmy paczkę od mamy z prezentami i cieszyliśmy się jak dzieci więc zdjęcia musiały być !!! :) 
Więc tak właśnie wyglądały moje urodziny , skromne ale cudowne :* 

Oczywiście nie mogło by zabraknąć strony z Tamtego roku :) Wtedy robiłam " mini " party więc zdjęcia stołu musi być ! 


Brak pomysłu na stronę ! :) 
Jak mówiłam album jest tylko nasz , i bardziej pokazuję wam moje zdjęcia. Więc motto które kojarzy mi się z każdym wyjazdem musiało się pojawić ! 

Zdjęcia z listopada 2012 roku :) Na początku albumu jest strona tylko z moimi zdjęciami z 2011 r z przed przyjazdu do Londynu i z pierwszych dni w Londynie , taką samą stronę ma Dastin , ale wam nie pokaże hihih :) 
Nasz pierwszy wiosenny wypada do Londynu , :) Jak widzicie wiem kiedy zdjęcia są robione , bo zazwyczaj są na stronach daty , takich stron z różnych wypadów na zwiedzanie jest sporo ! 

Tu następny w inne miejsca :) 

A tu jest miejsce specjalnie poświęcone mojej rodzinie :) 
Tęsknie niesamowicie ! Kocham Kocham Kocham  :* 

Od góry Babcia , niżej Babci trzy córki w tym moja mama :* i babcia kochana doczekała się sześcioro wnucząt :) 
Moja linia :)
Na górze kochana mama :* :* 
Niżej mój brat Piotrek na samym dole Ja :) I tu ostatnie zdjęcie które zrobiłam babci jak jeszcze żyła :( Ze świąt Bożego Narodzenia , zeszłego roku  :) Kocham Cię Babciu , Spoczywaj w pokoju :* :* [*] Oczywiście stron jest o wiele wiele więcej , lecz nie chciałam was zanudzać moimi wspomnieniami :) 
Jutro post już dietetyczny :) 

Co myślicie o takich zdjęciach ? Wolicie w wersji papierkowej czy jednak pozostają one na dyskach w komputerach ? Żyjemy w dobie cyfrówek i lustrzanek a ja dalej robię zdjęcia aparatami analogowymi :) Raz w roku wywołuję ok 500x zdjęci , a jak mam jakieś mniejsze " przyjęcia " które spędzam tylko z Dastinem , lub jakiś nasz wypad to korzystam z drukarki do fotografii ! Mam Canona która jest mega wydajna co do dobrego druku zdjęć ! 

Na dziś to wszytko :) Tylko na koniec się pochwale że waga jest stabilna i się ciesze ! Mam rozwaloną całą kuchnie więc jutro na obiad jedziemy do chińskiej restauracji ! :) Zjem to na co będę miała ochotę , chodzą za mną krewetki z makaronem ryżowym lub kaczkach po chińsku mniam mmm ... ale to się okaże jutro ! Pat - Wiem że się uda ! 
Oczywiście zapraszam was na fb ! www.facebook.com/MarzeniePat -> Klik <-


3 COMMENTS

  1. Bardzo miły wpis :) też mam albumy i masę zdjęć :)

    OdpowiedzUsuń
  2. :) a ja właśnie nie mam albumów :(

    OdpowiedzUsuń
  3. Pat w obecnych czasach wszyscy przechowują zdjęcia na komputerach i rzadko kiedy je wywołują, a dla mnie klimat mają właśnie te zdjęcia wywołane na papierze;)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuje za Twój komentarz!