39.Mamo Mamo , co Ci dam ? Jedno serce tylko mam.

by - 9:17:00 PM

Mamo Mamo , co Ci dam ? Jedno serce tylko mam. A w tym sercu róży kwiat, Mamo , Mamo żyj sto lat !
Nauczyłam się tego wierszyku w wieku 4 lat i od 20 lat składam mamie te życzenia :) 

Czwartek, 26 Luty 2015 roku, dzień mojej Mamy urodzin. Pobutka 3 rano , myśl "to dziś ten dzień , dziś lecę do Polski zrobić mamie niespodziankę w dniu jej 50 urodzin". O moim  przyjeździe wiedział tylko mój brat.
4.57 pierwsze metro i muszę na nie zdążyć, ponieważ mój autobus na lotnisku odjeżdża 5.40 z centrum Londynu. I tu niespodzianka, nie chcący kupiłam bilety na 25 luty ... nastawiłam się na kupno nowych, ale kierowca tylko zaczął się ze mnie śmiać i pozwolił mi jechać bez dodatkowych opłat.
Na lotnisko dojechałam po 7 rano , mój samolot wystartował o 8.40 rano a wylądował w Warszawie o 11.20 czasu Polskiego. Trasa Warszawa- Białystok minęła szybko, dojechałam do Białegosotku o godzinie 16.
Moja mama kończyła prace również o 16 , plany był inne i w ciągu sekundy się zmieniły. Mama miała już zarezerwowane popołudnie ze swoją siostrą....

Zadzwoniła do Cioci i zmieniłam plany , umówiłyśmy się na 18 w centrum Białegosotku. 
Umówiłyśmy się z Ciocią że mama będzie stała plecami w stronę z której będę nadchodzić.... Podeszłam do mamy i ją przytuliłam i zaczęłam śpiewać na ulicy " Sto lat, sto lat " :) Reakcja mamy ... " Ale jak , przecież wczoraj rozmawiałyśmy na skypie " :) odpowiedź " No jak to jak , z nieba " :) 

I koniec pisania, było idealnie , dziś zdjęcia , a jutro kolejny post jak spędziłam 3 dni w Polsce. :) 
Zdjęcie robione w nocy :) Zmęczenie na twarzy wypisane, ale zdjęcie musiało być ! :) 30 minut przed moim wyjazdem.

Zdrowe jedzenie dla gości , sałatka jerzynowa ,sałatka z makaronem i tuńczykiem , babeczki bananowe, czekoladki (90 %  kakao )  jedne z nerkowcami , drugie z masłem orzechowym, pieczone wiórki kokosowe z nerkowcami. 

Na dziś to wszystko :)
Czas na trening, spalić tort urodzinowy, a były dwa. 

3 COMMENTS

  1. Wzruszylam sie !!!!!!!! jestes napewno super coreczka ,.....................co do przesylki to dostalam to co TY ale mam dac komu a mianowicie mojej ukochanej synowej -wiec nic sie nie zmarnuje a myslala ze wypelniajac ankite i wiek to troche dostane cos innego !ale nie szkodzi dobrze jest))))pozdrawiam p.Gosia

    OdpowiedzUsuń
  2. Jakie to słodkie co piszesz! <3 Normanie czyta mama jesteś ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Słodkie :) Takie niespodzianki są najlepsze :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuje za Twój komentarz!