490, Zachciewajki: Urodzinowo - Świąteczne 2017r.

by - 10:57:00 PM

Dziś pokaże Wam moją listę Zachciewajek. :)
Oh w tym roku za często się ona pojawia zdecydowanie....

Zachciewajki - to lista produktów które chciała bym kupić / dostać w najbliższej przyszłość, a raczej do końca roku :) Moja lista jest świąteczno - urodzinowa. Z reguły jest tak że realizuję ją sama, albo jest podpowiedzią dla moich najbliższych.

1. Wrotki ! Tak ja zawszę pielęgnuje w sobie wewnętrzne dziecko.
Model dokładnie tych wrotek to: Rookie Retro Roller Skates V2.1 - Black/White
W Londynie nie mamy jako takiej zimy, więc na wrotkach/ rolkach można spokojnie jeździć cały rok.

2. Buty jesień/zimę , czarne w tym stylu co na zdjęciu nie koniecznie ten model. Obowiązkowo musi być koturna lub szeroki obcas.

3. Koszulka SHADOWHUNTERS z napisem " shadowhunters looking better in black than the widows of our enemies since 1234 " tłumaczenie: " Nocni Łowcy wyglądają lepiej w czerni, niż wdowy naszych wrogów ", lub coś innego z tym napisem <3 :)

4. " Skórzana" czarna kurtka, nie koniecznie ta co na zdjęciu, ale musi być elegancka.

5. Pianki pod prysznic z różnych firm. 
Akurat te co zamieściłam na zdjęciu już miałam, i uwielbiam je, ale chciała bym wypróbować coś innego.

6. Biały cieplutki sweter, koniecznie z " za długimi " rękawami które można podciągnąć pod łokcie i musi zasłaniać pół pupy ale żeby nie wyglądał jak worek. Szukam od dawna, ale w końcu znajdę!

7. Książka: Lord os Shadows, która swoją Polską premierę ma już jutro ( 27.09 ) książka jest drugą częścią " Pani Nocy", tylko że chce ją w wersji pdf na mojego kindla, a to dlatego że książka ma 848 stron, nie będzie zbyt wygodna żeby mieć przy sobie. :)

8. Książka: Skinny Bitch In the Kitch ( książka w wegańskimi przepisami ), chciała bym ją po PL ale niestety nigdzie nie znalazłam ( PL nazwa to " Wegańska Bogini w kuchni " ) po ang. też może być, tym bardziej że pierwszą cześć mam właśnie w języku angielskim.

9. Mp3 z klipsem na siłownie , tak to jest produkty przeniesiony z wcześniejszej listy, ponieważ nadal jej nie kupiłam.

10. Kolczyk kółeczko : Helix.

Mniej więcej wygląda on tak :)

-----------------------------------------------------------------------------------------
Dużo? Mało ? Sama nie wiem, jest to chyba najbardziej " normalna" lista jaką do tej pory stworzyłam! A wy macie swoje listy? Nie wiem czy Was zaskoczę, ale mam już pełną listę prezentów Świątecznych dla najbliższych, i zaczynam ją realizować. A to dlatego że mam już kupione bilety lotnicze, i dokładnie wiem kiedy i gdzie będę o okresie Świąteczno - Noworocznym. :) Ah i jeść w tym roku pojawi się lista " Drogi Święty Mikołaju " to na pewno będzie coś przenosić z tej listy. :)


Koniec 
Pat

1 COMMENTS

  1. Takich własnie butów też szukamy :D
    Jeszcze marą nam się takie super legginsy do ćwiczeń ale to chyba właśnie na święta o nie poprosimy :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuje za Twój komentarz!