O mnie / Współpraca


PATRYCJA MICHALIS

Założycielka bloga Pat-Dream, którego prowadzi nieprzerwanie od lutego 2013 roku, kiedy to opublikowała swój pierwszy wpis. Filantrop, redaktor naczelna magazynu Bezbolesne Usuwanie Cukru z Diety, promotorka zdrowego stylu życia.
W 2015 roku zrezygnowała całkowicie z jedzenia mięsa. Życiowe motto „Follow your dreams”. Wie, że marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia.
Dusza artystyczna, którą widać podczas pieczenia, rysowania czy robienia zdjęć. Z zamiłowania grafik. Odpowiadała za całą logistykę magazynu, e-booków oraz bloga począwszy od pomysłu, gotowaniu, robieniu zdjęć, a kończąc na obróbce graficznej, marketingu, współpracy i sprzedaży.
Ukończyła szkołę fotograficzną dzięki czemu jej zdjęcia przyciągają uwagę. Wszystkie zdjęcia przepisów w e-bookachi na blogu są jej zasługą.
W wolnym czasie kocha czytać książki fantasy, rysować i tworzyć nowe pomysły na zdrowe przepisy.


Inspiruje innych do zmian, a jej misją jest uświadamiać innych że wszystko jest prostsze, niż się wydaje.


KONTAKT:
e-mail: PatrycjaMichalis@gmail.com
facebook: www.facebook.com/MarzeniePat [ 1958 obserwatorów ]
instagram: www.instagram.com/pat_dream [ 3810 obserwatorów ]

Jestem otwarta na wszelkie formy współpracy związane z treścią, tematem i przekazem bloga. Statystyki UNIKALNYCH UŻYTKOWNIKÓW bloga z dnia 26.07.2018r.

W moim sklepie: www.sklep.pat-dream.pl można kupić e-booki mojego autorstwa. W środku znajdzieci przepisy oraz zdjęcia mojego autorsta.
e-book: Pomysł na Babeczki.
e-book: Pomysł na Weganizm
e-book: Pomysł na Jadłospisy

Share
Tweet
Pin
Share